Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:30)
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro psy  -  Elektronické obojky a ploty  -  Výcvikové obojky  -  dosah do 200 m  -  DOG TRACE d–control EASY small
doprava
zdarma
Kód:  
200203
Značka: DOG TRACE
  • DOG TRACE d–control EASY small new

DOG TRACE d–control EASY small

skladem
Elektronický výcvikový obojek vhodný pouze pro malá plemena psů
2 399 Kč
1 983 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Hodnocení (0) Komentáře (0)

DOG TRACE d–control EASY small je elektronický výcvikový obojek s jednoduchým ovládáním, určený především pro výcvik základních povelů malých psů, díky velmi nízkým korekčním impulsům.

Důležité upozornění: Obojek není přizpůsoben zátěži a přílišnému tahu v případě připnutí k vodítku. V tomto případě doporučujeme použít navíc klasický obojek.

Parametry produktu:

dosah:                       200 m
funkce:                       impuls + zvuk
počet kor. impulsů:   6
počet psů:                 1
plemeno:                    malé
materiál řemene:       tkaný
Velikost řemene:       45 cm
balení:                         blistr


Funkce impuls:
Aby pes správně pochopil spojitost mezi impulsy a jeho nesprávným chováním, stiskněte tlačítko přesně ve chvíli, kdy Váš pes dělá něco nedovoleného. Z počátku doporučujeme začít pouze se zvukovými signály. Tím upoutáte jeho pozornost a upozorníte ho, že dělá něco zakázaného. Jakmile si pes tuto spojitost vytvoří, můžete začít s korekčními impulsy pro efektivnější výcvik. Korekční impulsy jsou nastavitelné v několika úrovních. Stiskem tlačítka krátkého impulsu vyšlete Vašemu psovi upozornění v podobě korekčního impulsu přenášeného dvěma elektrodami umístěnými na přijímacím obojku po dobu, která je kratší než jedna sekunda. Stisknutím tlačítka dlouhého impulsu vyšlete sadu korekčních impulsů po celou dobu, po kterou budete držet tlačítko stisknuté, avšak s omezením max. na 8 sekund.
Zvukový signál předcházející krátkému nebo trvalému impulsu je velmi účinný; pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na krku.
Náš výcvikový obojek Vám v krátké době velmi výrazně napomůže s výchovou Vašeho psa. To znamená, že si v poměrně krátké době zapamatuje, že musí poslouchat na Vámi daný povel nebo dostane korekční impuls, jehož sílu si samozřejmě můžete zvolit a většina psů reaguje tak, že se právě po korekčním impulsu obrací do bezpečí ke svému pánovi, protože není spojen s nepříjemným pocitem vyvolaným korekčním impulsem. Pes totiž uvažuje na principu pohodlí-nepohodlí a co mu nesvědčí, tomu se snaží vyhnout – tedy poslechnout.

Funkce zvuk:
Je jen na Vás, jak budete funkci „zvuk“ používat, což závisí na způsobu, jakým chcete cvičit svého psa.
Se zvukovým signálem můžete:
- Naučit Vašeho pejska, že tento signál znamená povel „ke mně“, „k noze“, ať je kdekoliv (zvukový signál Vám tak nahrazuje píšťalku)
- Vyslat Vašemu pejskovi výstrahu, když dělá něco zakázaného.
- Upoutat jeho pozornost.

Zvukový signál předcházející korekčnímu impulsu či vibraci je velmi účinný – pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na kru!!!
Elektronické systémy vysílače a obojku využívají moderní technologii na bázi jednočipových mikroprocesorů a bezdrátových komunikací. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti obojku je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Obojek je kompaktní a vodě odolný.

Všeobecné vlastnosti výcvikových zařízení:

  -  dokonale vodotěsný přijímač
  -  v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením     vysílače   k přijímači
  -  kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače
  -  samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
  -  volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu
  -  životnost baterií se pohybuje od 6 – 12 měsíců v závislosti na používání
  -  výcvikové sady mají dosah 200 – 1600m (dle modelu)
  -  u každé výcvikové sady jsou hned dva druhy elektrod (pro dlouhosrsté či krátkosrsté psy)
  -  u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek
  -  všechny přijímače mají rozměr 62x42x30mm a váží 56g

S výcvikovými obojky DOGtrace je mimořádně snadné naučit rychle psa:

  -  chůzi u nohy bez vodítka
  -  spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)
  -  přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“)
  -  odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
  -  preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku – přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování
  -  odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených, tedy řešení, přinášející větší svobodu pro Vašeho psa, který se nyní může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné
  -  speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem
  -  řadu dalších činností a využití, které majitel tohoto přístroje při každodenním soužití se psem sám rychle objeví

 

Součásti dodávky:

  -  přijímač s tkaným řemenem s nastavitelným obvodem krku 15 až 45cm
  -  dálkový ovladač s klipsem na opasek
  -  testovací výbojka
  -  2x baterie CR2 3V
  -  elektrody 12 a 17mm
  -  šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
  -  DÁREK - DVD Výcvik psa pomocí EVO

 

 

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno naProvozováno na systému NetShops