Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:00)
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro psy  -  Krmivo pro psy  -  Doplňky k barfování  -  Dromy Lněné semínko
Kód:  
009390
Značka: DROMY
  • Dromy Lněné semínko
  • Lněné semínko

Dromy Lněné semínko

Ke zlepšení funkce trávicího systému.
500g
skladem
63 Kč
63 Kč
55 Kč bez DPH
+
-
Popis Složení Parametry Hodnocení (0) Komentáře (0)

Příloha pro psy a kočky, vhodná i při krmení vařenou stravou. 

Lněné semínko je dieteticky zdravá potravina obsahující zdroj nenasycených mastných kyselin Omega 3 a dva druhy vlákniny. Rozpustná, která se podílí na eliminaci překyselení, pracuje ve střevech jako absorbent škodlivých látek (podobně jako jablečný pektin nebo psylium). Nerospustná, která podporuje pasáž zaživatiny při průchodu trávicím traktem psa a kočky.  Oba druhy vlákniny mají pozitivní vliv na trávicí aparát a jeho funkci. 
Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny kyselina linolová a kyselina linolenová, od kterých se odvíjí jejich biologické účinky, zajišťují strukturní integritu buněčných membrán. Za nejdůležitější složku lněného semene je třeba považovat kyselinu α- linolenovou (ALA) zařazenou do slupiny esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin, bez kterých nemůže organismus bezchybně fungovat. ALA je zdrojem pro syntézu mastných kyselin EPA (eikosapentaenová), která má protizánětlivý a antikatabolický efekt a kyseliny DHA (dokosahexaenová), která příznivě zasahuje do metabolismu nervové tkáně. 
Obě tyto kyseliny jsou součástí buněčných membrán a tkáňových hormonů. Pes podobně jako jiní savci potřebují kyselinu linolovou a kyselinu α-linolenovou jako výchozí surovinu pro další tvorbu fyziologické mastné kyseliny. Nedostatek esenciálních mastných kyselin se může projevit snížením obranyschopnosti organismu, změnou pokožky, únavou, poruchou růstu i reprodukce. 
Polyfenoly a lignany jsou rostlinné látky vykazující s antivirotické, fungicidní, baktericidní vlastnosti. 

Při výrobě příloh je použita technologie extruze, která zvyšuje stravitelnost a dostupnost živin, čistotu doplňkového krmiva a usnadňuje i jeho přípravu i dávkování.

Užití: při krmení syrovou stravou, při poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky a srsti, v průběhu jarních a podzimních měsíců, pro podporu detoxikaci organismu.
Produkt je určen pro všechny kategorie psů a koček, je bezpečný pro březí a laktující, i mláďata v růstu.


Dávkování: jednu polévkovou lžíci pro psa o hmotnosti 10 kg.
Pro kočku  o hmotnosti 5 kg: 1 čajová lžička
 

Foto je ilustrační.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Linum Usitatissimum Linaceae - lněné semeno, pšeničné otruby.

Provozováno naProvozováno na systému NetShops