Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:30)
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro psy  -  Krmivo pro psy  -  Doplňky k barfování  -  Dromy Omega - BARF
Kód:  
094047
Značka: DROMY
  • PetVet Omega - BARF

Dromy Omega - BARF

Doplňkové krmivo pro psy obsahující olejnatá semena, bohatá na Omega 3.
500g
skladem
204 Kč
204 Kč
177 Kč bez DPH
+
-
Popis Složení Parametry Hodnocení (0) Komentáře (0)
Ostropestřec Mariánský -Silybum Marianum, Len setý - Linum Usitatissimum,
Růže šípková semeno a oplodí - Cynosbati fructus c.sem.cs. Hlavní složkou ostropestřce mariánského jsou flavonolignany silybin, silydianin a silychristin (silycristin, silykristin), souhrně označované jako silymarin. Tyto látky jsou čistě přírodním hepatoprotektivem, podporujícím regeneraci poškozených jaterních buněk a detoxikaci organismu. 
Tyto látky flavonoidní povahy se nazývají flavonolignany, které jsou z upraveného plodu Ostropestřce mariánského uvolněny v zažívacím traktu a v těle působí  jako jedny z mála látek na jaterní buňky ve smyslu snížení rizika jejich poškození toxickými látkami, které se do organismu dostávají z vnějšího prostředí nebo vznikají uvnitř organismu jako produkty degradace jiných látek. 
Játra hrají jednu z hlavních funkcí v detoxikaci organismu, jejich správná funkce je základním předpokladem zdraví. Flavonolignany mohou pomoci napravit zhoršený stav způsobený vlivem onemocnění nebo krmných chyb.
Len setý obsahuje omega 6 kyselinu linolovou a omega 3 kyselinu alfa- linolenovou, od kterých se odvíjí jejich biologické účinky. 
Oba typy kyselin zajišťují strukturní integritu buněčných membrán. Za nejdůležitější složku lněného semene je třeba považovat kyselinu kyselinu α- linolenovou (ALA) zařazenou do slupiny esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin, bez kterých nemůže organismus bezchybně fungovat.
Růže šípková oplodí a semena obsahují v průměru 32 % nenasycených mastných kyselin, dále třísloviny, flavonoidy, karotenoidy, mastné kyseliny, vitaminy, především vitamin C až 510 mg/ 100 g a také vitamíny B1, B2, K, E, PP, vitamin E a karotenoidy, které jsou v komplexu výborným zdrojem antioxidantů.

Doporučené užívání: jako podpůrnou terapii při léčbě ATB, KO, NSAID, poruchách trávení, zhoršené kvalitě pokožky a srsti, v průběhu jarních a podzimních měsíců pro účinnou detoxikaci organismu.
Bezpečné pro březí i laktující feny a štěňata v růstu.


Dávkování: 
Pro psa o hmotnosti 15 - 20 kg - 1 odměrka ± 15 g denně.
Pro kočku o hmotnosti 5 kg: 1 čajová lžička

V krmné dávce nahrazuje rostlinný olej a doplňuje esenciální mastné kyseliny.
 
Foto je ilustrační.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Linum Usitatissimum Linaceae - lněné semeno extrudované.
Silybum Marianum L. -Ostropestřec mariánský.
Cynosbati fructus c.sem.cs. - Růže šípková oplodí a semeno. 

Provozováno naProvozováno na systému NetShops