Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro kočky  -  Podestýlky  -  Silikagelové  -  Kočkolit CatClin 8l
akce
Kód:  
320601
Značka: MAGIC
  • Kočkolit CatClin 8l

Kočkolit CatClin 8l

skladem
Vysoce absorbční a antibakteriální stelivo pro kočky
Hodnocení
269 Kč
179 Kč
148 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Hodnocení (3) Komentáře (0)

CatClin kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. 

Nová technologie: adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. CatClin pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie.

Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 8 litrový pytel CatClin vydrží vaší kočce cca dva měsíce. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. CatClin mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z nádoby.

Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC. 100% bezprašný. CatClin je vyrobený ze silikagelu a je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí. 

CatClin zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Zákazník
24.9.2017
Věra
10.9.2017
Toto stelivo už kupuji dlouhodobě, právě proto, že mi maximálně vyhovuje. Kočka ( mainská mývalí ) toto stelivo neroznáší mimo toaletu, na rozdíl od jiných silikagelových steliv nám vydrží celé 2 týdny !
Zákazník
21.7.2016
rozhodně kupuji a budu kupovat dál. Přešla jsem z Cats Best, protože se musely vynášet hroudy s močí. Tady jen protřepu záchodkem a je hotovo. Vynáším jen tuhé.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno naProvozováno na systému NetShops