Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro kočky  -  Podestýlky  -  Silikagelové  -  Kočkolit CatClin 8l
akce
Kód:  
320601
Značka: CATCLIN
  • Kočkolit CatClin 8l

Kočkolit CatClin 8l

skladem
Vysoce absorbční a antibakteriální stelivo pro kočky
Hodnocení
299 Kč
209 Kč
173 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Hodnocení (5) Komentáře (0)

CatClin kočkolit je revolucí v průmyslu podestýlek pro kočky. 

Nová technologie: adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. CatClin pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie.

Bezkonkurenčně ekonomický. Pouze jeden 8 litrový pytel CatClin vydrží vaší kočce cca dva měsíce. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. CatClin mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z nádoby.

Tato jedinečná nová podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC. 100% bezprašný. CatClin je vyrobený ze silikagelu a je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí. 

CatClin zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Zákazník
8.3.2018
Zákazník
24.2.2018
Zákazník
24.9.2017
Věra
10.9.2017
Toto stelivo už kupuji dlouhodobě, právě proto, že mi maximálně vyhovuje. Kočka ( mainská mývalí ) toto stelivo neroznáší mimo toaletu, na rozdíl od jiných silikagelových steliv nám vydrží celé 2 týdny !
Zákazník
21.7.2016
rozhodně kupuji a budu kupovat dál. Přešla jsem z Cats Best, protože se musely vynášet hroudy s močí. Tady jen protřepu záchodkem a je hotovo. Vynáším jen tuhé.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno naProvozováno na systému NetShops