Masová konzerva se šunkou - kompletní krmivo pro dospělé psy.
Celkový obsah masa a vnitřností: 70%.
Krmný návod
Psům o hmotnosti 10 kg podávejte 1 konzervu, psům o hmotnosti 20 kg 2 konzervy denně.
Složení
Plíce, šunka (14 %), játra, ledviny, vemeno, vepřová kůže, dršťky, minerální látky, lněný olej (0,2 %), řepná vláknina (0,2 %).
Jakostní znaky
Proteiny 11%, vlhkost 77%, tuky 8%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,3%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 13 mg / kg.
Plíce, šunka (14 %), játra, ledviny, vemeno, vepřová kůže, dršťky, minerální látky, lněný olej (0,2 %), řepná vláknina (0,2 %).
Proteiny 11%, vlhkost 77%, tuky 8%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,3%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 13 mg / kg.
Psům o váze 10 kg podávejte 1 konzervu, psům o váze 20 kg 2 konzervy denně.
| Velikost psa: | malý , střední , velký |
| Stáří psa: | dospělý pes |
| Určení pro psa: | bezobilné, běžná zátěž |
| Kvalita krmiva: | Premium |
| Druh masa: | vepřové |
| Velikost balení: | 0kg - 4.99kg |
| Velikost balení: | 400g - 799g, více než 1300g |
| Zdraví: | Bez problémů |
| Složení: | Šunka |
| Receptura: | Šunka |
| Gramáž: | 400 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzerva |
| Hmotnost balení: | 101 - 400 g |
| Velikost psa: | Malý, Střední, Velký, Obří |
| Stáří psa: | Dospělý, Senior |
| Kvalita: | Superpremium |
| Varianta: | Adult |