Konzerva s kuřecími filetami a aloe vera v želé. Doplňkové krmivo pro štěňata.
Řada s aloe vera
Hlavní výhody
Složení
Maso a živočišné produkty (49% kuřecí filety), 5% aloe, 2% rýže, 1,4% slunečnicový olej.
Jakostní znaky
Hrubé proteiny 9,5%, vlhkost 85%, hrubé oleje a tuky 2%, hrubé popeloviny 1%,hrubá vláknina 0,1%, vitamín A 2000 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 10 mg / kg, síran zinečnatý heptahydrát 143 mg / kg, síran železnatý monohydrát 28 mg / kg, síran manganatý monohydrát 7 mg / kg, jodid draselný 14 mg / kg, síran měďnatý pentahydrát 4 mg / kg.
| Velikost psa: | malý , střední , velký |
| Stáří psa: | štěně, junior |
| Určení pro psa: | běžná zátěž |
| Kvalita krmiva: | Premium |
| Druh masa: | kuřecí |
| Velikost balení: | 0kg - 4.99kg |
| Velikost balení: | 100g - 199g |
| Zdraví: | Bez problémů, Citlivé zažívání, Posílení imunity |
| Složení: | Aloe vera, Kuřecí maso, Rýže |
| Receptura: | Kuřecí + aloe |
| Gramáž: | 150 g |
| Typ mokrého krmiva: | Konzerva |
| Hmotnost balení: | 101 - 400 g |
| Velikost psa: | Miniaturní, Malý, Střední, Velký, Obří |
| Stáří psa: | Štěně |
| Kvalita: | Superpremium |