Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:00)
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Pro psy  -  Krmivo pro psy  -  Granule pro psy  -  Nativia Puppy Mini Duck&Rice
Kód:  
008530
Značka: NATIVIA
  • Nativia Puppy Mini Duck&Rice 3kg

Nativia Puppy Mini Duck&Rice

Pro štěňata malých plemen od 2 do 10 měsíců.
3kg
skladem
299 Kč
299 Kč
260 Kč bez DPH
+
-
Popis Složení Doplňkové látky Doporučené denní dávky Analytické složky Parametry Hodnocení (0) Komentáře (0)

Nativia Puppy Mini Duck&Rice je kompletní krmivo pro štěňata malých plemen od 2 do 10 měsíců, vhodné také pro březí a kojící feny.

Receptura Nativia Puppy Mini respektuje přirozené zákonitosti výživy psa. Obvyklá kombinace obilovin či brambor je zcela nahrazena pouze kvalitní rýží. Ta svojí stravitelností a profilem aminokyselin tyto tradiční suroviny převyšuje, nezatěžuje organismus a společně s ostatními komponentami výrobku zajistí zdravou výživu psa.

Nativia Puppy mini v řadě Duck&rice obsahuje 85% bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.

Krmný návod:

Krmivo podávejte suché nebo zvlhčené. Nedojedené vlhké zbytky vždy odstraňte. Pro vytvoření vhodného návyku je vhodné krmit vašeho psa vždy ve stejnou denní dobu. Velikost denní krmné dávky uvedená v tabulce je pouze orientační, skutečná potřeba zvířete se může měnit podle věku, pohlaví, zdravoního stavu, teploty okolního prostředí a hlavně podle úrovně aktivity. Proto je nutné podávané množství krmiva regulovat tak, aby pes netloustl a udržel si zdravou aktivní kondici. Zajistěte vašemu psovi dostatek pohybu a trvalou možnost přístupu k čerstvé pitné vodě.

 

Parametry produktu

Velikost psa: malý
Stáří psa: štěně, junior
Určení pro psa: běžná zátěž
Kvalita krmiva: Premium
Druh masa: kachní

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (kvalitní kachní dehydrované maso 17 %, kvalitní drůbeží dehydrované maso 16 %, drůbeží tuk 12 %); zrna obilovin a výrobky z nich získané (kvalitní rýže 37 %); hlízy, kořeny a výrobky z nich získané (cukrovarské řízky sušené 2,4 %, extrakt z čekanky 0,1 %); pivovarské kvasnice; minerální látky; ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich získané (lososový olej 0,5 %); ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané (juka 0,05 %).

Obsah doplňkových látek v 1 kg:

Stopové prvky: Fe 269 mg (doplněno síranem železnatým monohydrátem), Cu 16 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), Mn 65,5 mg (doplněno oxidem manganatým), Zn 159,5 mg (doplněno oxidem zinečnatým), I 1 mg (doplněno jodidem draselným), Co 0,7 mg (doplněno síranem kobaltnatým heptahydrátem), Se 0,45 mg (doplněno seleničitanem sodným).

Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vitamin A 20000 m.j., vitamin D3 2000 m.j., vitamin E (RRR alfatokoferol) 300 mg, kyselina nikotinová 132 mg.

Technologické doplňkové látky: antioxidanty, konzervanty.

Mikroorganismy: Enterococcus faecium NCIMB 11181 1x109 CFU.

Dávkování:

Hrubý protein 31 %, hrubé oleje a tuky 20 %, hrubá vláknina 2,2 %, hrubý popel 5,5 %, vápník 1,1 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,4 %.

Provozováno naProvozováno na systému NetShops