Chutné krmivo s jediným zdrojem živočišných bílkovin – tuňákem je ideální pro starší psy s citlivým trávením nebo potravinovými alergiemi. Monoproteinová receptura pomáhá snížit zátěž na trávení, snižuje riziko alergických reakcí a podporuje vstřebávání živin.Tuňák je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které přispívají ke zdravé srsti, kůži a imunitnímu systému. Batáty dodávají vlákninu a komplexní sacharidy pro stabilní energii a zdravé zažívání. Receptura je nutričně vyvážená a přizpůsobená tak, aby podpořila vitalitu a pohodu v seniorském věku.











Ontario VitalAge Blend™ je unikátní komplex bylin a ovoce, který poskytuje přírodní antioxidanty na ochranu buněk před oxidačním stresem, podporuje imunitu a zpomaluje stárnutí.
Ontario VitalAge Blend™ je určen pro prevenci stárnutí a je nejúčinnější, když je zaveden již od raných fází života zvířete (od štěněcího věku) až po seniory, čímž přispívá k dlouhodobému zdraví a vitalitě.
Rozmarýn Má antioxidační vlastnosti a chrání buňky před oxidací.
Kurkuma Podporuje imunitní odpověď a reguluje zánět.
Hřebíček Zlepšuje antioxidační aktivitu těla.
Extrakt z grepu Obsahuje naringin, přírodní polyfenol, který pomáhá chránit buňky před oxidací.
Prebiotika – vláknina, která podporuje růst prospěšných bakterií v trávicím traktu psa, zlepšuje trávení, posiluje imunitu a přispívá ke zdraví střev.
Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín A 18 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín E 500 mg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 95 mg, železo (jako síran železnatý monohydrát) 100 mg, mangan (jako oxid manganatý) 40 mg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 10 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, chondroitin sulfát 270 mg, glukosamin sulfát 200 mg. Technologické doplňkové látky: obsahuje přírodní antioxidanty (extrakty tokoferolu). m.j. = mezinárodní jednotky.
Metabolizovatelná energie: 3 698 kcal/kg.
| Velikost psa: | malý , střední , velký |
| Stáří psa: | senior |
| Určení pro psa: | monoprotein |
| Kvalita krmiva: | SuperPremium |
| Druh masa: | rybí |
| Velikost balení: | 0kg - 4.99kg, 10kg - 14.99kg, 20kg - 24.99kg |
| Velikost balení: | více než 1300g |
| Zdraví: | Alergie, Citlivá kůže, Citlivé zažívání, Podpora trávení |
| Složení: | Batáty, Bylinky, Drůbeží tuk, Kořen z čekanky, Lněné semínko, Lososový olej, Pivovarské kvasnice, Tuňák, Červená čočka |
| Receptura: | Tuňák |
| Gramáž: | 2,25 kg |
| Velikost psa: | Miniaturní, Malý, Střední, Velký, Obří |
| Stáří psa: | Senior |
| Kvalita: | Superpremium |