8.5.2026
Granule | od: Soňa
Granule vypadají dost dobře, jsou maličké, vhodné i pro starší kočky. Mám dvě, obě jsou mlsné, ale tyhle granule jim chutnají. Mají dobré vyvážení, co se týče bílkovin a vitamínů. Jediné co bych vylepšila, lepší zavírání, třeba na jezdící zip. Velice děkuji i za dárek k výrobku.
14.5.2026
Granule | od: Soňa Sollnařová
Granule kočkám chutnají, mám 14 letou babičku a 2letou puberťačku. Jsou vybíravé, ale kočkám chutnají. Líbí se mi, že jsou maličké, takže jsou vhodné pro starší kočky i mladší. Jediné, co bych uvítala k zlepšení je otevírání, uvítala bych třeba jezdící zip. Líbí se mi, že obsahují menší množství tuků a více minerálů.
14.5.2026
Hodnocení | od: Neveřejný
Máme dvě kočky a toto krmivo jsme zkoušeli poprvé. Bohužel ani jedné z nich nechutná. Dle složení se jedná o krmivo střední třídy. U kastrovaných koček bych očekávala nižší podíl popela. Tuto značku jsem před několika lety používala častěji a řekla bych že byla kvalitnější. Na druhou stranu,myslím si že cenově kvalita odpovídá
14.5.2026
Dobré granule | od: Neveřejný
Tyto granule zkoušíme poprvé již pár dní a můžu napsat, že za nás spokojenost. Oskárek je kastrovaný kocourek a hned od začátku si granulky oblíbil. Granule jsou menší hladší dobře se rozkoušou a dobře polykají. Oskárek vždy sní vše. V misce nezůstane ani granulka. Granule mu voní a moc chutnají. Na Oskarovi je vidět, že je vše v pořádku. Srst má pěknou, stolici v pořádku. Za mě a za Oskárka můžu dát pěknou jedničku a určitě doporučuji dál
20.5.2026
Spokojenost | od: Andrea
Máme 2 kastrované kočky, jsou dost vybíravé, ale tyto granule milují. Když jim nabízím různé granule, vždycky si vyberou tyhle a po jídle jsou naprosto šťastné. Trávení bez problemu., jen cena vyšší, u dvou mlsných koček je to znát :)
20.5.2026
Velká spokojenost | od: Martin
Pokud máte doma vybíravou kočku, tyhle granule rozhodně doporučuji. Naše kočička hned tak něco nesní, ale tyto jí moc chutnají. Nezaznamenal jsem žádné zažívací potíže, naopak mi přijde plná energie a v lepší kondici. Oceňuji i to, že jí pomáhají udržovat správnou váhu, se kterou míváme problém. Samotné granule mají optimální velikost, dobře se jí chroupou a nehltá je.
21.5.2026
Perfektní granule pro naši vybíravou slečnu | od: Kateřina Švarc
Za nás jsou toto jedny z nejlepších granulek, jaké jsme kočičce nabídli. Hned se do nich s chutí pustila a nechtěla přestat baštit. Jsou skvělé svou velikostí a tvarem - dobře se kočičce jedí, bez jakýchkoliv problémů. Zažívání a trávení po granulích super.. žádné potíže :) Za nás super a můžeme vřele doporučit! :)
23.5.2026
Výborné krmivo | od: Anet K.
Moji kočičáci si tak pochutnali na těhle granulích. Mají perfektní složení co prospívá jejich organizmu. BEZ obilovin a dalších škodlivých látek.
Taký ideální velikost granulek a evidentně i chuť (dle koček). Doporučuji a určitě koupím znovu.
23.5.2026
Naši kočičce granule vyhovují. | od: Petra
Tyto granule naši 5 leté vykastrované kočičce vyhovují. Jelikož je dost vybírává, tak jsem byla opravdu mile překvapená, jak se do nich s chutí každý den pouští. Nezaznamenala jsem žádné výkyvy hmotnosti ani špatné zažívání. Velikost granulí je pro ni snadná na kousání. Jsem ráda, že jsem objevila tuto značku ,která má výborné složení a která vyhovuje naší kočičce. Finančně dostupná .
26.5.2026
Granule | od: Michaela
Naše kočky tyto granule miluji. Nemají s nimi žádný problém. Misky jsou vždy úplně prázdné a nejradši by byli kdyby ty misky byli pořád plné ????
27.5.2026
Hodnocení | od: Sabina
Přestože jsou naše kočičky velmi vybíravé, tyto granule měly obrovský úspěch. Misku jsme museli doplňovat několikrát denně.
Ihned mě zaujalo to, že granule přispívají ke zdraví močových cest a také regulují hmotnost kočky. Máme kočičky, které mají sklony k přibírání, po těchto granulích jsou ale fit! :)
Granule určitě doporučuji, opravdu kočičkám moc chutnají.
30.5.2026
Naše kočky doporučují | od: Pavel M.
Máme dvě dospělé kastrované kočky, britského kocoura a Mainskou kočku. Kocour po kastraci přibral a proto jsme zkoušeli tyto granule, které mají pomáhat s kontrolou hmotnosti. Oběma kočkám chutnají a nezaznamenali jsme žádné problémy se zažíváním. Obsahují kukuřici a obiloviny, ale to je nejspíš navrženo právě pro kastrované kočky a jejich potřeby. Granule doporučujeme.
31.5.2026
Chutnají, ale složení neodpovídá našim očekáváním | od: Pavel
Naše dvě kastrované kočky testují tyto granule přibližně měsíc a jsme s nimi celkem spokojeni, protože jim chutnají, dobře je koušou a miska je každý den prázdná, přičemž si udržují stabilní váhu, jsou aktivní a působí spokojeně, srst mají pěknou a lesklou a zatím jsme nezaznamenali žádné problémy s trávením ani močovými cestami, jedinou výhradu ale máme ke složení, kde by mohl být vyšší podíl masa a nižší obsah popela, protože jde spíše o střední třídu granulí, na kterou jsme v porovnání s našimi zkušenostmi s kvalitnějším složením méně zvyklí, a proto se nakonec vracíme zpět k našim ověřeným granulím.
31.5.2026
Chutnají, ale složení neodpovídá našim očekáváním | od: Pavel
Naše dvě kastrované kočky testují tyto granule přibližně měsíc a jsme s nimi celkem spokojeni, protože jim chutnají, dobře je koušou a miska je každý den prázdná, přičemž si udržují stabilní váhu, jsou aktivní a působí spokojeně, srst mají pěknou a lesklou a zatím jsme nezaznamenali žádné problémy s trávením ani močovými cestami, jedinou výhradu ale máme ke složení, kde by mohl být vyšší podíl masa a nižší obsah popela, protože jde spíše o střední třídu granulí, na kterou jsme v porovnání s našimi zkušenostmi s kvalitnějším složením méně zvyklí, a proto se nakonec vracíme zpět k našim ověřeným granulím.
6.6.2026
Pro kastrovaná kočky | od: Markéta
Tyto granule jsme zkoušeli poprvé a hned při otevření se do nich naše kočka pustila. Občas zkoušíme různé, protože je naše útulková Pipi je kastrovaná a trochu línější. Granule ji bez problému, testujeme je asi měsíc a stále je jí, takže předpokládám, že ji chutnají.
Velikost granulí je ideální. Srst má stále hebkou a lesklou a drápky ostré. Ale mám výhrady ke složení, granule obsahují pšeničný lepek, proteinu by mohlo být více a není specifikované z jaké části těla je, jen dehydrované drůbeží proteiny
Rozhodně chválím zipové uzavírání obalu, takže si stále uchovávají své aroma.
7.6.2026
Granule | od: Veronika
Dobry den ,granulky používáme jen jak bylo psáno uz kdysi dřív u jiných uživatelů ,mohlo by byt vic procent masa … jinak nemohu nic vytknout . Granulky male .srst ma Mija lesklou , zažíváni je v normě ,zadne zácp ani průjem . Jen prdí a dost smrdi ????
7.6.2026
ROYAL CANIN® Sterilized 37 | od: Jakub
Naše kočička už vyzkoušela několik různých granulí, ale u těchto mám pocit, že jí chutnají ze všech nejvíce. Nejvíce se mi líbí, že vyvážená rovnováha minerálů mé kočičce pomáhá s močovým ústrojím (dříve mívala problémy, ale s kvalitními granulemi je nemá). Dále bych vyzdvihl vysoký obsah kvalitních bílkovin, který kočku udržuje v opravdu dobré formě. Určitě doporučuji a v budoucnu je znovu koupím!
7.6.2026
Granule pro kočku a kocoura | od: Neveřejný
Granulky chutnali jak naší kočičce, tak i kocourovi. Kočka je vybíravá, ale po těchto granulích šla hned, co se sypali do misky. Chuť tedy super. Po týdnu lepší stolice. Výhodou je, že jsou granule malinké, takže se jim dobře rozkoušou a tráví. Složení se mi také líbí.
8.6.2026
Skutečně královské granule! | od: Daniel Frank
Granule Royal Canin pro dospělé kastrované kočky u nás měly úspěch prakticky hned po otevření balení. Reakce mého kocoura se dá popsat asi jen jako naprosté nadšení – sotva jsem pytel otevřel, už se snažil dostat dovnitř dřív než já. Během celého měsíce, kdy dostával převážně toto krmivo, jsem se pravidelně vracel k prázdné misce. Občas si mě přišel sám vyzvednout, že by si dal ještě další porci a urputně čekal, zda ho nebudu následovat.
Pozitivní změny jsem si všiml i trávení a celkového chování. První týden se nic zásadního nedělo, ale postupně se vylučování hezky zpravidelnilo a zlepšila se i jeho kvalita. Zároveň se snížila četnost močení. Velkým plusem pro mě bylo také to, že téměř vymizelo zvracení, které se předtím objevovalo i několikrát týdně. Kocour působí živěji, je hravější a celkově má víc energie než předtím.
Viditelný rozdíl nastal také u srsti. Máme dlouhosrstého kocoura a jaro/léto je u nás běžně období, kdy je srst úplně všude. Během krmení těmito granulemi se línání výrazně omezilo, což beru jako další velké plus.
Co se týče samotných granulí, ocenil bych hlavně to, že nemají ten typický nepříjemný zápach, který některá krmiva mívají. Na omak jsou suché a nezanechávají mastný nebo nepříjemný pocit na rukou. Velikost a tvar granulí mi přijdou pro dospělou kočku v pořádku, i když menším kočkám by možná mohly dělat trochu problém. Jediná věc, která mi v balení chyběla, je nějaká odměrka nebo dávkovač - výrazně by to usnadnilo přesné dávkování krmiva.
Za nás, tedy mě a mého kocoura, mohu granule jednoznačně doporučit. Splnily přesně to, co jsem od nich čekal, a výsledky byly opravdu znát – jak na trávení, tak na srsti i celkové pohodě kočky. Rozhodně se tak staly novým standardem našeho krmiva.
8.6.2026
Granule pro kastrované kočky | od: Anna
Testujeme granule s naším kastrovaným kocourkem Melicharem a po změně granulí, kdy měl předtím granulky od stejné značky, ale pro koťata. Granulky mu hezky sedly, změna u stolice nebyla, což je super. Granule mu opravdu chutnají, pořád mňouká, že chce přidat. Velikost je za mě perfektní, kdy se nejedná o velké kusy, které by nemohl pokousat. Srst má krásně hebkou a žádné negativa nijak nepozorujeme. Granule bych doporučila, ale s takovou rychlostí, jak náš Melichar papá, nebudu mít za chvíli co já jíst :-)
8.6.2026
Super granulky | od: Lucie B
U tří koček oblíbené. U citlivější nejsou žádné trávicí potíže. Hezký tvar a nesrmdí, ba naopak docel hezký voní. Musím dosypávat častěji protože u nás mizí hodně rychle :-). Určitě koupím zase.
10.6.2026
Mňam | od: Petra N.
Granule mé kočce chutnaly, vždy vše snědla. Podle mě jí dělali dobře na trávení. Já navíc oceňuji podporu močových cest i vyvážené složení s dostatkem bílkovin, vitaminů a minerálů. Velikost granulí se zdála ideální pro snadné kousání. Také se mi líbila vůně granulí, byla příjemná.
10.6.2026
Kočičí babička schvaluje | od: Adéla K.
Mam 12ti letou britskou babičku, která je dost vybíravá, ale tyhle granulky baští bez problému. Granulky jsou menší, kolem 1 cm, a i když ji chybí pár zubů, tak je rozkouše. Při dodržení dávkování kočka netloustne a ani nemá hlad. Složení odpovídá potřebám kastrované kočky.
Jediné co bych vytkla je, že velké balení nemá zavírání na zip, aby granule nevyčpěly.
Stravitelnost je také dobrá, čičina se vyprazdňuje pravidelně a bez obtíží, nemá zácpu ani průjem, takže já jako panička jsem spokojená, že jí chutnají a vyhovují.
10.6.2026
Hodnotím pozitivně | od: Kristýna P.
Granule ROYAL CANIN Sterilised pro dospělé kastrované kočky si moje kočky oblíbily. Hned po otevření byla znát jejich příjemná vůně. Ve složení oceňuji obsah minerálů, vitamínů a vyššího množství bílkovin. Je to to, co si pro své kastrované kočky představuji. Velikost granulek by mohla být možná i o něco menší, pokud mají kočky citlivé zuby nebo pokud obecně mají tendenci granule spíše polykat než žvýkat. Obecně myslím, že granule splnily, co slibovaly.
10.6.2026
Granulky | od: Blanka
Granulky byly ochotně přijímány oběma našimi kocoury. Jeden je už děda a moc mu to už nekouše, přesto měl granule v oblibě od prvního dne. Granulky voní, jsou tak akorát tvrdé. Jen velikost by mohla být menší. Jsem ráda, že obsahují minerály, L- carnitin, vyšší podíl bílkovin, mají tak vliv na metabolismus koček i kontrolu jejich hmotnosti. U nás opravdu chutnalo.
Přidat komentář