22.12.2021
granulky | od: jan val.
z granulek mam zatim smisene pocity,protoze nase kote chodi okolo,ocicha je, ale nevezme si.ackoliv jsou drobne velikosti, krasne voni, zatim jsou v nemilosti. sousedovic dospela tulacka, co se knam chodi ohrat ke krbu, by se do nich rada pustila a jak. a jak se dalo cekat, nakonec byla miska preci jen prazdna a granulky zachutnaly.
29.12.2021
Granule Royal Canin | od: Annynka
Tyto granule si naše kočky oblíbily. Jsem překvapená, protože jsou velké gurmánky. Nejdříve chodily kolem misky, očichávaly a zkoumaly, co to dostaly za novinku, ale pak se do granulí s chutí pustily. Jsem spokojená, protože jsme dlouho hledaly krmení, které bude chutnat a zároveň bude kvalitní.
7.1.2022
recenze | od: Kowik
Granule moc chutnají - budu v nich pokračovat dále
8.1.2022
Recenze produktu | od: Radek
Granule od Royalu Canin mís velice překvapily. Hlavně reakce našeho kocoura. Nečekali jsme, že mu budou tak moc chutnat a hned zhltá celou misku, dostává je 3x denně a vždy se na ně těší. Má po nich krásnou hladkou a lesklou srst.
22.1.2022
Pokud máte číču jen domácí, určitě můžu doporučit | od: Najemnik
Granulky Royal Canin Kitten jako první otestoval náš vybíravý Kocourek, který nás překvapil, že mu moc chutnají. Obvykle se nehrne do novinek a ošívá se i nad dobrou konzervou, která obvykle chutná jemu i dalším dvěma jeho sourozencům. Hned při rozbalení ho zaujalo nejen známé šustění pytlíku ze kterého se tahá jídlo, ale také libá vůně nových granulek. Příjemná vůně a dobrá velikost granulí pro půlroční koťata zajímala i mě; dal bych si je k snídani s mlékem, ale odolal jsem. Nejsem expert na chovatelství nebo výživové poradenství pro kočky, při srovnání výživových hodnot a složení s levnějším krmením, na tom vidím jen, že jsou podobné. Tedy že za stejnou cenu koupíte u konkurence více než dvojnásobné balení granulek, které mají papírově velmi podobné složení. Ale rozhodně nevoní tak dobře. Pro domácí kočičky určitě bude vhodné a prospěšné pořizovat trochu lepší granulky, které se hlásí k vyvážené stravě. Pro naše zlobíky, kteří pořád běhají na pole tu pro hraboše, nebo ptáčka, jindy pro krtka, asi nemá moc smysl se zabývat vyváženou stravou... Ale všem našim kočičkám chutná, takže co :-) Pokud máte číču jen domácí, určitě můžu doporučit. + granulky opravdu dobře voní + kočičkám bez výjimky chutnají - trochu vyšší cena
25.1.2022
Spokojenost s krmivem | od: Gabunka
Tak to je trefa do černého, jelikož se staráme o kočičku poprvé (adoptovali jsme místní koťátko, které nám tu zůstalo samotné. Říkáme mu Prskavko) a vůbec jsem nevěděla co pořídit za granulky, zkoušeli jsem spoustu značek z různých obchodů, ale bohužel nejedlo to. Nakonec jsem zvolila ROYAL CANIN Kitten Sterilised, krmivo pro koťata od 4 do 12 měsíců. Pozoruji zlepšení příjmu potravy a doufám, že i nadále koťátku bude prospívat tato značka krmiva. Jen se musí dělit se svojí kočičí maminkou, tak to bude větší spotřeba, ale proč jim nedopřát. Doporučuji Royal Canin určitě vyzkoušet a dopřát Vaší kočičce kvalitní krmivo???? Jelikož je to venkovní kočka, myslím i na její imunitu a proto jsem zvolila i značku Royal Canin.
2.6.2026
Nové oblíbené granule | od: Neveřejný
Moje mainská kočička ze začátku novým granulím moc nevěřila, nerada zkouší nové věci, ale jakmile se do granulí poprvé pustila, tak si je zamilovala. Granule mají dobrý tvar a velikost, oproti jiným granulím mi přijde, že nepáchnou, spíše naopak. Moje kočka je i poměrně vybíravá a má citlivý žaludek, takže mě granule opravdu velmi překvapily. Vřele doporučuji!
4.6.2026
Koťatům chutná | od: J. Vlach
Vybráno jako náhrada současného krmiva kdy kočičí mamina i koťata měla problém s trávením a plynatostí. Tímto krmivem problémy z větší části vymizeli a vypadá to, že za pár týdnů bude po problému úplně. Koťatům se dobře koušou a mají jemnější srst. Nám se líbí hlavně složení a jelikož to vypadá, že čičinám chutná i prospívá, jsme spokojeni.
6.6.2026
Granule pro kočičku | od: Michaela
Krásné malé granulky. Naší kočičce vyhovovali. Jsou vážně malinké, pro koťata. Dobře je kousala. Neměla žádné potíže se zažíváním. A co je důležité - chutnali jí ????
10.6.2026
Podpora pro rostoucí čiči | od: Eliška T
Tyto granule jsem ráda otestovala, protože jsem věděla, že moji je měly v chovné stanici. Sice u nás doma ze začátku dělali fóry ale pak je začali jíst. Chutnají všem nehledě na věk. Líbí se mi tvar, protože nejsou kulaté a nekutálejí se všude. Granule moc nesmrdí, takže člověka nemusí vadit. Jen složení není perfektní. Podle mě je tam moc rostlinné složky. Také mi tu chybí čerstvé maso. V granulkách je jen dehydratované. Vím že RC je super na diety ale u tohoto krmiva by se nad složením měli víc zastavit.
Přidat komentář