Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:00)
0 položek - 0 Kč 0
Hlavní strana  -  Vše o nákupu  -  Doprava a platba  -  Způsoby platby

Způsoby platby

Dobírka ( Hotově )

Za zboží platíte při převzetí zásilky hotově při osobním odběru, České poště, PPL a GLS . U přepravce PPL, GLS a osobním odběruv Českém Těšíně lze využít možnosti platby kartou.
Na výdejních místech PPL a GLS Parcelshop a výdejním místě Třinec nelze platit kartou.

 

Platba kartou  on - line předem


Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online. Za zboží platíte po dokončení objednávky, kdy budete přesměrováni na platební bránu ČSOB. Zadáte jen šestnáctimístné číslo Vaší karty, platnost karty a CVC/CVV kód. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Pokud se držitel platební karty/zákazník rozhodne k platbě za vybrané zboží využít platební kartu, vyplní údaje o platební kartě na platební stránce ČSOB. ČSOB zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Přítomnost log Verified by Visa kartové společnosti Visa a MasterCard SecureCode kartové společnosti MasterCard, zaručuje bezpečnou platbu v internetovém obchodě. Přijímáme karty VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard. Nejlepší způsob, jak zaplatit online - peníze jsou narozdíl od bankovního převodu převedeny neprodleně.

 

Platba převodem


Platba probíhá před vyřízením objednávky. Po odeslání objednávky Vám příjde potvrzení o přijetí objednávky s pokyny pro platbu (variabilní symbol a číslo účtu). Účet je veden u Fio banka, a.s. Zákazník je povinen uhradit objednané zboží do 5 pracovních dnů od našeho potvrzení objednávky. V případě neuhrazení, bude objednávka stornována. Po připsání platby na náš účet je zásilka expedována nejpozději následující pracovní den.

 

 

 

 

 

 

Provozováno naProvozováno na systému NetShops