Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
Telefonické objednávky  777 293 002 (PO-PÁ 8:00-16:00)
0 položek - 0 Kč 0

Blog HappyPet

 

Veterinární diety (1. část)

Pejsek po granulích zvrací, má průjmy a není zkrátka ve své kůži. Bohužel žijeme v době, kdy jsou různé poruchy a intolerance u mazlíčků čím dál častější. Rychle musí reagovat zejména trh s krmivy. Možná proto jste při hledání nového krmiva narazili na pojmy, které jste ještě v životě neslyšeli. Tady jsou ty nejčastější:
 

  • Renal / Kidney care = Pro poruchy ledvin
    Krmivo upravené speciálně pro podporu funkce ledvin. Je snížen obsah fosforu a bílkovin - není potřeba mít obavy, jsou sice v menším poměru, ale za to ve vyšší kvalitě, nehrozí tak úbytek svalové hmoty.
    Podávají se převážně při chronickém onemocnění ledvin či jejich selhání. Konkrétní dietu určuje veterinární lékař po vyšetření.

 

Gastrointestinal     

Očima Akima
17.1.2023

Když tenkrát napadl sníh

...připadal jsem si jako ve snu.

Sněhové vločky dopadající na mou uhlově černou srst mě nenechaly dlouho spát. “Co to cítím? Proč je má srst tak mokrá? Vždyť jsem si ji včera čistil! ” přemýšlel jsem se zavřenýma očima. A pak mi to došlo. Otevřel jsem oči, vyskočil z pelechu a uviděl bílou pokrývku na celé mé zahradě. Měl jsem takovou radost, že jsem začal běhat dokola páníčkové boudy rychlostí, kterou bych i kočky dohonil. Můj páníček vždy kolemjdoucí uklidňuje: “To zběsilé běhání psů je normální. Dává nám tím najevo, že je šťastný a spokojený.” A říkal pravdu. Měl jsem takovou radost, že zima opět přišla a už jsem se nemohl dočkat, až uvidím ty malé čivavy a pudlíky v jejich trapných oblečcích. “Haf! Haf! Sousedé, zima je tady! Připravte si granulecorn, ať psí přehlídka může začít!” štěkal jsem na nejbližší psy.

přečíst celý článek
Provozováno naProvozováno na systému NetShops